Metalai papuošaluose, ir kaip tai veikia mūsų sveikatą?

Komentarai (0)

Metalai papuošaluose, ir kaip tai veikia mūsų sveikatą?

Senovėje jau buvo žinoma, kad taurieji metalai veikia žmogaus organizmą ir tinka žmogaus ligų gydymui. Šiais laikais toks gydymas jau nebepraktikuojamas, tačiau papuošalai iš tauriųjų metalų vis dar veikia žmogaus organizmą lygiai tiek pat, kaip ir prieš daugelį tūkstančių metų, tad sužinoti, kaip tauriųjų metalų papuošalai veikia mus, bus gera proga.

Auksas ir papuošalai iš aukso.

Esant nuolatiniam nuovargiui, jėgų trūkumui, papuošalai iš aukso puikiai tiks Jums. Auksiniai papuošalai generuoja gerą energiją ir žmogui suteikia energijos, kuri tonizuoja žmogaus organizmą, pakelia nuvargusio žmogaus nuotaiką ir gerina dvasinę savijautą. Auksas ir auksiniai papuošalai gerina žmogaus kraujotaką, padeda kovoti su skrandžio bei dvylikapirštės žarnos opomis.

Aukso papuošalai rekomenduojami žmonėms, kurie turi problemų su virškinamuoju traktu, ar serga kitomis onkologinėmis ligomis. Pasitaikė atvejų, kad auksiniai papuošalai, tokie kaip grandinėlės, padėjo žmonėms sunormalizuoti širdies darbą.

Nėra galutiniai patvirtinta, tačiau jauni vyrai neturėtų nešioti daug auksinių papuošalų, nes yra manoma, kad auksiniai papuošalai oksiduojasi ir išskiriamos medžiagos per odą patenka į vyro organizmą, ko sekoje, gali sutrikti vyriškos liaukos stabilus funkcionavimas.

Sidabras ir papuošalai iš sidabro.

Papuošalai iš sidabro pasižymi antibakteriniu poveikiu, reguliuoja –žmogaus virškinamojo trakto darbą, teigiamai veikia skydliaukės, smegenų, kepenų veiklą, raminamai veikia žmogaus nervų sistemą. Papuošalai iš sidabro yra rekomenduojami žmonėms, kurie serga lėtiniu bronchitu, turi problemų su gastritu, urologinėmis ligomis, serga cukriniu diabetu.

Verta paminėti, kad papuošalai iš sidabro ypač padeda nuo rėmens, tad tai yra puiki pagalba nėščioms moterims.

Auksiniai ar sidabriniai žiedai būdami ilgą laiką ant žmogaus rankos pirštų, stimuliuoja tam tikrus taškus.

Problemos, kurias gali iššaukti žiedai:

Neperspauskite bevardžio piršto su žiedais, kitu atveju turėsite problemų su organizmo hormonų balansu.

Jeigu žiedas užspaus bevardį vidurinį pirštą, tokiu atveju išvengti problemų dėl aterosklerozės nepavyks.

Jeigu žiedas užspaus rodomąjį pirštą, turėsite didelių problemų su stuburu, o jeigu mažąjį pirštą, tokiu atveju bus problemų su žarnynu.

Būtent dėl visų šitų neigiamų padarinių, yra rekomenduojama žiedą nusiimti einant miegoti.

Cirkonis ir papuošalai iš cirkonio.

Yra žinoma, kad papuošalai iš cirkonio padeda sureguliuoti žmogaus organizmo arterinį kraujospūdį, padeda žmogui lengviau kovoti su nuovargio priepuoliais. Cirkonis papuošaluose rekomenduojamas žmonėms, kurie turi problemų dėl odos susirgimų, alergijų, stuburo problemų bei artrito.

Cirkonio papuošalai teigiamai veikia žmogaus organizmo medžiagų apykaitos procesus, sunormalizuoja inkstų ir virškinamojo trakto veikimą.

Reikia žinoti, kad cirkonio metalo apyrankės, kurias mūvime ant dešiniojo riešo, padeda hipertonija sergantiems žmonėms. Žmonės, kurie turi galvos ūžimo, svaigimo, ūžimo ausyse problemas, tokios apyrankės yra rekomenduojamos.

Cirkonio metalo apyrankės, kurias dėvime ant kairės rankos tinka hipotonikams, sergantiems skrandžio ligomis, turintiems problemų su širdimi, asmenybėms, kurios yra jautrios ir dirglios.

Alergija metalams papuošaluose.

Jeigu papuošalai sukelia alerginę reakciją Jūs odai: niežulys, paraudimas, sudirgimas, turite žinoti, kad tuose papuošaluose yra nikelio, ir tai alergizuoja Jūsų organizmą.

Žymėtina, kad dažniausiai nikelio priemaišų galime rasti aukso papuošaluose.

Jeigu esate tikti, kad nikelio metalas papuošaluose alergizuoja Jūsų organizmą, tokiu atveju balto aukso papuošalai Jums visiškai yra netinkami. Nes tokiuose papuošaluose yra daugiausia nikelio.

Nikelio labai mažai yra geltono aukso lydiniuose.

Jeigu neturite finansinių galimybių įsigyti aukštos prabos aukso gaminių, tokiu atveju rekomenduotumėme Jums įsigyti aukso ir paladžio mišinio papuošalus, jie truputi brangesni, tačiau papuošalai nesukels Jums alerginės reakcijos.

Įdomu apie papuošalus.

Senovės Indai tikėjo, kad:

Jeigu nešiojate diržą ant talijos, tada yra spaudžiami taškai, kurie susiję su skydliauke, inkstais, o moterims su kiaušidėmis.

Papuošalai karoliai teigiamai veikia skydliaukę, plaučius bei širdį.

Papuošalai ausyse reguliuoja smegenų tinkamą veiklą, gerina žmogaus atmintį.

Palikite atsiliepimą

Būtina užpildyti visus laukelius